پایگاه خبری تحلیلی رسا نشر
صدای رسای مردم ایران

مرورگر سامسونگ با دریافت آپدیتی جدید حالا سریع تر از همیشه شده است

 

مرورگر سامسونگ برای اندروید با دریافت آپدیتی جدید، حالا بهتر و سریع تر از همیشه شده است. از مهم ترین تغییرات نسخه ۷٫۲ مرورگر سامسونگ موسوم به Samsung Internet Browswer می توان به ارتقای موتور رندرینگ آن اشاره کرد.

کرومیوم M59 به غیر از افزایش عمومی سرعت مرورگر در اجرا و بارگذاری وبسایت ها، ارتقای گرافیکی و اجرای نرم و روان بازی های آنلاین را تضمین خواهد کرد. اما به جز این حالت مرور امن هم به مرورگر سامسونگ اضافه شده تا وقتی وارد سایت های مشکوک یا حاوی بدافزار می شوید شما را از این موضوع آگاه کرده و نسبت به خروج از آن ها هشدار بدهد.

یکی دیگر از قابلیت های نسخه جدید، اضافه شدن آیکن «افزودن وبسایت ها به صفحه خانه» برای اپلیکیشن های تحت وب است. به غیر از این یک حالت مطالعه برای خواندن مقالات هم به مرورگر اضافه شده و به غیر از این خود مرورگر نیز برای اجرای روان و بدون افت سرعت برای دیوایس های دارای ۱ گیگابایت رم یا کمتر بهینه سازی شده است.

قابلیت هایی که به آن ها اشاره کردیم، فعلا در مرحله تست بتا قرار دارند اما می توان انتظار داشت که به زودی برای نسخه پایدار اپلیکیشن نیز منتشر شوند. با این وجود تا آن موقع می توانید نسخه بتای اپلیکیشن را از گوگل پلی دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که مرورگر سامسونگ فقط قابل اجرا روی دیوایس های ساخته این شرکت نیست و همه اندرویدی ها می توانند آن را روی دیوایس های مبتنی بر اندروید ۵٫۰ لالی پاپ به بعد اجرا نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.