پایگاه خبری تحلیلی رسا نشر
صدای رسای مردم ایران

درباره ما

رسا نشر بعنوان یک رسانه ی اینترنتی و یک پایگاه خبری تحلیلی در مرداد ۱۳۹۵ فعالیت خود را با هدف ارائه اخبار و وقایع ایران و جهان در زمینه های مختلف آغاز نموده است. این رسانه با پیگیری مطالب و خبرهای ایران و جهان و بازتاب آنها علاوه بر اطلاع رسانی قصد در ارائه سرویسی مطمئن و منبعی معتبر برای کسب خبر باشد.

رسا نشر در آذر ۱۳۹۶ موفق به اخذ پروانه فعالیت رسمی بعنوان پایگاه خبری تحلیلی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است. صاحب امتیاز و مدیر مسئول رسا نشر شبنم حاجی اسفندیاری می باشند. فعالیت اصلی این رسانه  در حوزه فرهنگی و اجتماعی است.

این رسانه پس از اخذ مجوز فعالیت رسمی با اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده توسط تیم تحریریه که همگی از قشر تحصیلکرده و فرهیخته جامعه هستند، از دی ماه ۱۳۹۶ بصورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است و هم اکنون اخبار و  رویدادهای جامعه را در زمینه های مختلف  تحت پوشش قرار داده و منتشر می نماید. رویکرد ما در این رسانه انتشار اخبار بر مبنای عقلانیت و خرد جمعی می باشد. در انتشار خبرها احساسی عمل نکرده و تحت هیچ شرایطی استقلال خود را نقض نکرده و هوادار و حافظ منافع هیچ گروه و حزب سیاسی نیستیم. اننشار خبرهایی که طیف هرچند کوچکی از جامعه را تحت الشعاع قرار می دهد در رسا نشر ممنوع می باشد. کلیه فعالیت های این رسانه مطابق با قوانین مطبوعاتی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

امید است بتوانیم با حمایت همراهان و هموطنان گرامی گام بزرگی را در پیشرفت و آبادانی ایران عزیز برداریم.

مهدی سوری

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی رسا نشر

 

جهت استعلام مجوز فعالیت این رسانه ، می تواند بارکد زیر را اسکن نمایید: